A Micra-Metripond Kft, az egyik legnagyobb hazai online pénztárgép forgalmazó, emellett gyártással és kereskedelemmel foglalkozó külföldi tulajdonban lévő, biztos háttérrel rendelkező cég, hódmezővásárhelyi székhelyére, hosszú távra, lendületes csapatába új munkatársat keres:

Pénzügyi asszisztens pozícióba

Amit cégünk kínálni tud a leendő kollégának:

  • Tapasztalatszerzési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Biztos háttér, külföldi anyacég
  • Jó munkakörülmények
  • Havi fix fizetés+béren kívüli juttatások

Téged keresünk, ha:

  • legalább középfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • ha legalább középfokú szinten beszélsz angolul
  • ha nyitott vagy új dolgok tanulására
  • ha az OFFICE-t magabiztosan használod
  • ha tudsz önállóan, precízen dolgozni
  • ha jó kommunikációs képességekkel rendelkező csapatjátékos személyiség vagy
  • ha hosszú távra keresel munkát
  • előnynek számít, ha Hódmezővásárhelyen laksz, és ha használtál már SAP programot

Feladataid közé fog tartozni:

  • A könyvelők munkájának segítése
  • Házi pénztár kezelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Az ügyvezető/főkönyvelő munkájának segítése, napi, heti szintű kimutatásokkal: kintlévőségek, tartozások, likviditás stb.
  • Belső jelentések, riportok készítése magyar és angol nyelven,

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet kérjük, küld a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: micra@micra.hu